Sot nuk ka të shëmtuar dhe të bukur, ka thjesht të pasur dhe të varfër dhe kjo shprehje vlen më së miri ndoshta edhe për artistët edhe këta shqiptarë.

Të gjitha divat e ekranit sot i shohim të kuruara dhe në top formë, por jo gjithnjë kanë qenë kështu dhe fotot e mëposhtme.

Ndoshta është edhe thjesht ndryshimi në moshë, megjithatë ka diferencë të madhe.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1544″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook