Para se të nisim, le të mprehim sytë!

Body-art (arti i trupit) është i mahnitshëm. Artisti gjerman Jörg Dustervald  i cili është i specializuar në këtë teknikë, është bërë shumë popullor në  të gjithë rrjetin me këto vepra. Uluni dhe vëzhgoni me  vëmendje këto imazhe. E gjeni dot gruan e dytë brenda 5 sekondave?

E gjeni dot tek kjo foto?

Nëse e gjetët brenda 5 sekondave, do të thotë që truri juaj është shumë special dhe duhet të vazhdoni edhe me këto foto të tjera.

E gjetët? Po të dytën?

Tani le të vijmë tek testi final:

Hidhini një sy të shpejtë fotos, e shihni?

Nëse nuk e gjeni dot, atëherë ju ndihmojmë ne…

Për të gjetur imazhin e gruas së dytë është e nevojshme ta shihni imazhin nga larg ose thjesht ta reduktoni pak portretin. Do të qartësohet se lakimi i pemës krijon një fytyr ovale, ura me formën e harqeve një sy, trupi vajzës tregon hundën dhe fustani i saj buzët! Kjo foto është e pabesueshme!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook