Ai dikur ishte një inxhinier i suksesshëm programesh dhe punonte në profesionin e tij, deri në ditën kur ishte pjesëmarrës në një seminar që fliste për seksin.

Nga ai moment ai vendosi të ndryshoj profesion, nga inxhinier programesh vendosi të punonte si shoqërues femrash (eskort).

Edhe pse i martuar ai vijon ta ushtroi profesionin e eskortës dhe gruaja e tij tregon se nuk e bezdis fare fakti se ai bën këtë punë.

Seani Love është 48-vjeçari që filloi të punonte si shoqërues femrash dhe ka shkuar me plot 1000 femra të ndryshme, gjithashtu ai ka treguar se tani merr 1200 paund nga çdo femër me të cilën shkon.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook