Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, pa dyshim mund të cilësohet si dasma VIP e këtij viti në showbizzin shqiptar.

Ceremonia madhështore martesore ka mbledhur së bashku ‘ajkën’ e shumë personazheve të famshëm shqiptarë.

Më poshtë do të shihni një fotogaleri me mënyrën se si u vesh secili prej tyre.

Shumë personazhe të famshëm të showbizit shqiptar u mblodhën së bashku në Como për të qenë të pranishëm në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços.

Përveç dy miqve mjaft të rëndësishëm si moderatorja Arbana Osmani dhe drejtori i përgjithshëm i Digitalb, Alban Jaho gjithë të tjerët ishin aty për t’ju uruar miqve të tyre jetë të lumtur.

Ceremonia madhështore u mbajt buzë liqenit të Comos në Itali, ku Sara Hoxha dhe Ledion Liço i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit dhe u betuan në dashuri të përjetshme.

Në prani të familjarëve, kolegëve dhe miqve të tyre më të mirë, Sara dhe Ledioni kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook