Këngëtarja e njohur, Blerina Braka, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon imazhe nga jeta e saj profesionale si dhe ajo private.

Ajo here pas here poston foto edhe me bashkëshortin e saj dhe të voglin e tyre. Por mesa duket një gjë e tillë nuk është pritur mirë nga njëra prej ndjekësve të saj.

edhe me bashkëshortin e saj dhe të voglin e tyre. Por mesa duket një gjë e tillë nuk është pritur mirë nga njëra prej ndjekësve të saj.

“Unë burrin përveçse burrë e kam dhe shok, i bie që të shumtën e kohës jemi bashkë dheee normal e bëjmë ndonjë selfie… Nuk mendoj se u jap bezdi ndjekësve të mi, pastaj burrin e kam për kopertina, pse mos t’ja bëj reklamën. (Kjo pa lekë është)”, i është përgjigjur menjëherë Blerina, duke e lënë pa fjalë komentuesen.