Një automjet me shpejtësi është duke ecur kundravajtje në korsinë e shpejtësisë pranë Lushnjes.

Në videon e mëposhtme një automjet tip “Audi A4” po ecën në korsinë e kundërt duke rrezikuar të përfshihet në aksident.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë shtyrë shoferin e mjetit të marrë përsipër këtë akt duke rrezikuar jetën e tij dhe të personave të tjerë të cilët po udhëtojnë në këtë aksi rrugor.

Shpresojmë që kjo gjendje kaotike në këtë aks rrugor të mos kthehet në një tragjedi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook