Krahas muzikës ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. Madje ajo në pamje dhe me linja trupore ngjan me femrën me të famshme në botë, Kim Kardashian.

Këtë ngjashmëri e vëreni edhe në fotot e fundit të postuara nga këngëtarja kosovare.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan e shumë provokuese. Në këto foto, Flaka ngjason shumë me yllin botëror. A është Flaka ‘Kim Kardashian’ i Kosovës?!