Modelja Emina Cunmulaj, është vajza më e privilegjuar shqiptare, e cila zotëron një avion privat.

Emina Cunmulaj, prej më shumë se një viti është e martuar me milarderin Sam Nazarian, me të cilin ka dhe një vajzë.

Modelja me famë botërore është një nënë shumë e përkushtuar për rritjen e fëmijës së saj.

Ajo së fundmi ka postuar një foto duke na treguar se ajo ka privilegjin të jetë vajza e vetme shqiptare me një avion personal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook