Anastasia Knyazeva është vogëlushja 6-vjeçare nga Rusia e cila është quajtur “vajza më e bukur në botë”.

Me fytyrën e saj prej engjëlli, pamjen magjepsëse dhe sytë e kaltër, është e pamundur të mos e adhurosh.

Anastasia është një fëmijë modele mjaft e suksesshme pasi ka marrë pjesë në një sërë fushatash.

Edhe pse është një fëmijë në hapat e para të jetës, Anastasyia ka marrë shumë oferta modelimi nga kompani të ndryshme botërore.

“President Kids” është kompania që ka arritur ta bëje për vete bukuroshen mahnitëse. 6-vjeçarja ka mbi 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, që menaxhohet nga e ëma Anna.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”516″ sortorder=”4981,4970,4969,4968,4971,4972,4973,4974,4975,4976,4977,4978,4979,4980,4982″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook