Reperi Noizy dhe Oriola Marashi kalojnë shumë kohë bashkë që prej momentit kur modelja i’u bashkua labelit “OTR”.

Noizy këtë herë ka publikuar një video në Instastory ku tall Oriola Marashin. Në video shihet modelja e cila i ka duart e zënë me dy gota uji.

Oriola i thotë që mos ta filmojë me këto flokë, ndërsa Noizy e godet me shaka dhe qesh me të madhe.

“Hej, mos më nxirrni me këto flokë”, – i lutet Oriola reperit. Noizy i ka nxjerrë në pah edhe dhëmbët e saj katarosh, një defekt i saj për të cilin shpesh është përfolur por rrallë herë është shoqëruar me pamje.

Video është mbyllur me të qeshura pafund.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook