Silva Gunbardhi është një nga këngëtaret më të spikatura shqiptare, që përmes zërit të saj fantastik ka mbledhur miliona adhurues.

Gjithashtu dhe bashkëshorti i saj, Dafi Derti nuk mbetet pas, i cili ka një stil të admirueshëm.

Por mesa duket një distancim i papritur ka ndodhur mes tyre, duke na lënë pa fjalë.

Silva dhe Dafi shumë shpejt do të sjellin për publikun një projekt i cili pritet të jetë vërtet një bum i sukseshëm.

Por sipas burimeve të grumbulluara mësohet se është realizuar pjesërisht në Australi, përkatësisht pjesa e Dafit dhe pjesërisht në Shqipëri, pjesa e Silvës.

Klipi mesa duket ka ndarë me 18 orë diferencë çiftin e mrekullueshëm të showbizz-it. Të jenë ndarë vërtetë?

Do e zbulojmë shumë shpejt.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook