Një 33-vjeçare shqiptare, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur është denoncuar në polici pasi përdorte shtëpinë e shoqes për t’u takuar me klientët.

Dje policia shoqëroi shqiptaren, e cila tha se jetonte në Ormea të Torinos, ndërsa pranoi se kryente aktivitetin e paligjshëm në këtë apartament.

‘Ansa’ shkruan se vajza ndërsa klientët i priste në banesën e mikes së saj, ky edhe kjo e fundit ishte shqiptare si dhe ushtronte të njëjtën veprimtari. Ajo u akuzua nga policia për ushtrim prostitucioni.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook