Ballina OP-ED Bashkë apo të ndarë, më në fund çifti i famshëm i Showbiz-it...

Bashkë apo të ndarë, më në fund çifti i famshëm i Showbiz-it merr vendimin

Pas thashethemeve për një krizë mes çiftit, vjen reagimi nga Tuna dhe Patris.

Tuna dhe Patris, kohët e fundit janë përfolur për një ndarje të mundshme mes çiftit.

Megjithëse Patrisi kishte publikuar një foto me komentin “burrë i përjetshëm i Tunës”, kjo nuk i hodhi poshtë zërat që qarkullonin për një krizë mes tyre.

Por vendimi për të kaluar bashkë pushimet e fundvitit në Ohio të Shteteve të Bashkuara, ka zbehur të gjitha spekulimet.

Së fundmi çifti ka postuar dhe disa foto së bashku me djalin e tyre, Tian.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook