Ballina OP-ED Beatrix Ramosaj tregon arsyet e zënkës me Encën: Se kuptoj inatin e...

Beatrix Ramosaj tregon arsyet e zënkës me Encën: Se kuptoj inatin e saj

Gjatë një interviste që këngëtarja Beatrix Ramosaj ka pasur ke televizioni “IN” ka komentuar edhe për lidhjen e saj me Encën dhe arsyen e vërtet se përse dy këngëtaret kanë pasur konflikt dhe kanë prishur marrëdhënien e tyre si shoqe shumë të mira.

Beatrixi para disa kohësh ka postuar një foto me photoshop ku ironizoi Encën por kjo e fundit i kishte kthyer përgjigje direkt duke i thënë se sa koncerte bënte ajo dhe se sa bënte Beatrix. Ajo sqaroi se nuk ka asgjë m Encën por nuk e kupton inatin dhe mllefin që ajo ka ndaj saj.