Ballina OP-ED Beatrix Ramosaj tregon arsyet e zënkës me Encën: Se kuptoj inatin e...

Beatrix Ramosaj tregon arsyet e zënkës me Encën: Se kuptoj inatin e saj

SHPËRNDAJE

Gjatë një interviste që këngëtarja Beatrix Ramosaj ka pasur ke televizioni “IN” ka komentuar edhe për lidhjen e saj me Encën dhe arsyen e vërtet se përse dy këngëtaret kanë pasur konflikt dhe kanë prishur marrëdhënien e tyre si shoqe shumë të mira.

Beatrixi para disa kohësh ka postuar një foto me photoshop ku ironizoi Encën por kjo e fundit i kishte kthyer përgjigje direkt duke i thënë se sa koncerte bënte ajo dhe se sa bënte Beatrix. Ajo sqaroi se nuk ka asgjë m Encën por nuk e kupton inatin dhe mllefin që ajo ka ndaj saj.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakPërplasen drejt për drejt dy makina në qendër të Tiranës, paniku ‘pushton’ qytetarët
Artikulli tjetërStrakosha pjesë e formacionit javor në rënditjen e FiFA, vlerësimet pafund për portierin shqipëtar