Ballina OP-ED Mbesa e Nishanit pushton Italinë, kalendari 2018 me fotot e nxehta

Mbesa e Nishanit pushton Italinë, kalendari 2018 me fotot e nxehta

Mbesa e ish-Presidentit Nishani pushton Italinë, kalendari 2018 me fotot e nxehta.

Beniada Nishani (Jakiç), e njohur si mbesa modele e ish-Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, ka pushuar Italinë këtë fillim të vitit të ri.

Fotot e nxehta të shqiptares janë fletët e Kalendarit 2018, që ndodhet tashmë në shitje në të gjithë Italinë.

Vetë Beniada e ka prezantuar për ndjekësit e saj të shumtë projektin e ri si modele.

 Për këdo që e do këtë kalendar, të mos hezitojë, por të kontaktojë me mua”, shkruan Beniada poshtë fotos ku pozon me kalendarin në dorë, në fletët e të cilit ajo ka pozuar në qendër të Bolonjës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook


“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakMarrëveshja me presidentit të klubit, Cana bëhet aksioner
Artikulli tjetërFOTO/ Nga UFO-t deri tek sferat që bien nga qielli! Ja historitë që tronditën në vite Shqipërinë