Ballina OP-ED Rita Ora ‘ndez’ Parisin në Javën e Modës për meshkuj, mahnit e...

Rita Ora ‘ndez’ Parisin në Javën e Modës për meshkuj, mahnit e veshur në të kuqe (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, është dukur mahnitëse në Javën e Modës për meshkuj në Paris.

E veshur me të kuqe, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në evenimentin e modës në Paris.

Rita u ndërrua dy herë gjatë mbrëmjes dhe i ka besuar secilën herë, ngjyrës së kuqe.

Duhet të themi se duket vërtetë e mrekullueshme. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook