Ballina OP-ED VIDEO/ Kukësi realizon përmbysjen ‘e çmendur’ ndaj skuadrës turke

VIDEO/ Kukësi realizon përmbysjen ‘e çmendur’ ndaj skuadrës turke

Skuadra kampione e Shqipërisë, Kukësi ka arritur të realizojë një përmbysje spektakolare në ndeshjen miqësore të luajtur në Turqi ndaj Bursaspor.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të vendasve. Gjatë pjesës së dytë kuksianët arritën të përmbysnin rezultatin.

Për 6 minuta, Eni Imami dhe Donjet Shkodra shënuan dy gola të shpejtë për kuksianët duke përmbysur shifrat dhe duke vulosur rezultatin përfundimtar në 1-2 në favor të kampionëve në fuqi të Shqipërisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakDeputeti i PD: Prokurorja e Përgjithshme e pafuqishme, kokëulur para ministrave
Artikulli tjetërÇfarë mund të ndodhë nëse përpiqemi ta ndalim teshtitjen?