Ballina OP-ED Vlorë/ Humb jetën 35 vjeçarja gjatë lindjes së fëmijës, mjekët vendosen nën...

Vlorë/ Humb jetën 35 vjeçarja gjatë lindjes së fëmijës, mjekët vendosen nën hetim nga prokuroria

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Vlorës ku një 35-vjeçare shtatzënë ka humbur jetën ditën e sotme në spitalin e Vlorës. Gruaja kishte shkuar në spital për të sjellë në jetë fëmijën e saj por fatkeqësisht ajo ka ndërruar jetë në momentin e lindjes.

Prokuroria e Vlorës ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e ngjarjes ndërsa ka nisur dhe një hetim ndaj mjekëve për mjekim të pakujdesshëm.

 

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprak20 llojet e kafshëve të cilat janë më të panjohurat në botë
Artikulli tjetërDisa nga arsyet përse bebet qajnë në muajt e parë të lindjes, zbulojini ato