Oriola Marashi është padyshim një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in shqiptar, kjo falë formave të saj bombastike, por edhe postimeve të saj shpesh herë provokuese që bën në rrjetet sociale.

Ndërkohë që Oriola shpesh komentohet në titujt rozë mbi format e saj dhe me postimet e shpeshta në Instagram, së fundmi ajo na “habiti” me “zbulim” në një foto të hartës së botës ku duket se ajo ka një formë të cilën nuk e kishim vënë re kurrë.

“Harta e botës është një mace që luan me Australinë”, shkruhet mbi foto.