Oriola Marashi nuk ndalon së provokuari me postimet e saj në Instagram, aq sa pritet që çdo postim të jetë i tillë.

Oriola Marashi edhe këtë herë ka nagcmuar vëmendjen e meshkujve.

Modelja ka postuar këto dy video në Instastorie, ku shihet duke pritur që maska e vënë në fytyrë të bëjë punën e saj.

Ajo gjithashtu filmon veten teksa ul streçet dhe për pak zbulon pjesën intime dhe kjo gjë, duket se ka çmendur të gjithë ndjekësit meshkuj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook