Kohët e fundit ajo është shndërruar në sensacionin e rrjeteve sociale. Mund të themi se nuk ka mashkull që nuk e ndjek në Instagram, ndërsa videot e saj live arrijnë mbi 2 mijë ndjekës në moment.

Oriola Marashi mori famë falë pamjes fizike, por edhe pse ka deklaruar shpesh herë se në zemrën e saj nuk ka vend për asnjë mashkull, në shtratin e saj duket se ndodhet dikush.

Kështu, në një video live, e cila është hapur pa dashjen e saj ditën e djeshme, vajza është parë teksa mban veshur vetëm një palë mbathje të kuqe dhe ekspozon trupin e përdridhet për një mashkull.

Fatkeqësisht apo fatmirësisht atij i duket vetëm një pjesë e trupit, ndërsa i shkon pas vajzës dhe kërcimit të saj sensual.

Sapo e ka kuptuar se gjithçka po transmetohej live, Oriola e ka mbyllur shpejt e shpejt kamerën për të fshirë çdo gjurmë, por ja që disa prej tyre kanë ngelur./joq

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook