Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe portalet për shkak të fotove provokuese që modelja publikon në rrjete sociale.

Kohët e fundit Oriola nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Këtë e tregoi ditën e djeshme në mënyrë indirekte kur publikoi një foto të një prej projekteve të saj me Endrit Mërtirin ku u shfaq me një fustan nusërie dhe shkruajti: E di qe doni foto plazhi po për momentin.

Epo siç duket Oriola fotot e nxehta i paska ruajtur për ditën e sotme pasi ka publikuar 3 të tilla në instastory ku shfaqet me një t-shirt të bardhë dhe të brendshme të vogla të kuqe e me të vërtetë duket shumë seksi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook