Modelja Oriola Marashi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë dhe në rrjetet sociale.

Oriola ka studiuar në Lice për kanto, dhe gjatë ditës së sotme ka publikuar ca foto në “Instagram” ku ka rikthyer kohën kur ka qenë adoleshente.

Sopranoja nuk i ka kursyer batutat dhe ironitë. Ajo na prezanton me vajzën e Liceut, e cila duket shumë më ndryshe nga ç’është sot.

“S’e kuptoj si më pranonin në Lice të veshur kështu, uu po e di, ngaqë isha talent ghaaaa, dhe thoshin ‘gja’ artiste”– ironizon ajo.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”795″ sortorder=”8248,8249,8251,8250,8247″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook