Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi, tash e një kohë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me postimet që publikon në rrjetet sociale.

Ndonëse është mjaft aktive dhe e ndjekur në Instagram, bukuroshja vazhdon të jetë në top formë dhe shumë e admirueshme falë imazheve të saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi atraktive në të brendshme, gjersa ka vënë në pah figurën trupore.Kjo nuk është hera e parë kur Marashi përflitet për poza të tilla, pasi shpesh ekspozohet në rrjetet sociale.

Në bazë të fotos, ajo mori qindra pëlqime e mijëra komente, duke u komplimentuar për fizikun joshës.Në anën tjetër, Oriola edhe këtë vit po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me brende të njohura të modës jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.