Stuhia siberiane e paralajmëruar prej një jave nga meteorologët, përveçse ka sjellë probleme me qarkullimin në kryeqytetin italian, Romë, ka ofruar edhe pamje mahnitëse.

Kryeqyteti italian është zgjuar “i bardhë” këtë mëngjes dhe nga Koloseumi deri në bregdet është parë një entuziazëm i rrallë nga qytetarët që kanë dalë të shijojnë motin e pazakontë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1153″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook