Ky është momenti tronditës kur një djalë 15 vjeç ka mbetur i vd*kur në vend, pasi nuk iu hap parashuta teksa u hodh nga maja e një ndërtese.

Në videon e bërë virale në rrjetet sociale shihet se si Bogdan Firsov hidhet nga ndërtesa dhe përfundon i përplasur në tokë, duke mbetur i vdekur në vend.

Adoleshenti u hodh nga kati i 14-të i një ndërtese në pjesën lindore të Ukrainës.

Por ajo që vlen të theksohet është fakti se familja e tij ndodhej aty në ato momente, ndërsa e inkurajonin që të hidhej.

Poshtë ndërtesës 14-katëshe ishin mbledhur shumë njerëz për ta filmuar dhe asnjë prej tyre nuk u përpoq ta ndalonte.