Gazetari i njohur investivativ shqiptar, Artan Hoxha ka lëshuar një tjetër paralajmërim të fortë.

Përmes një statusi në profilin e tij në “Facebook”, Hoxha shkruan se së bashku me fotoreporterin italian, Matteo Bastianelli do të publikojë një tjetër artikull në një tabloid gjerman.

Gazetari shkruan se “kazani mediatik gjerman” do të publikojë një tjetër histori me Kelment Balilin, i ashtëquajtur ndryshe si “Eskobari i Ballkanit”.

Statusi i plotë
“Se shpejti nga kazani mediatik gjerman nje tjeter histori me Balilin, por kjo shume me para se prokuroret te kujtoheshin qe ta sekuestronin resortin Santa Quaranta pasi te mbaronte sezoni turistik, dhe Keli te merrte dhe kestin e fundit… Me kolegun gjerman te tabloidit Der Shtern, Jonas Brenge dhe fotoreporterin italian Matteo Bastianelli ….”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook