Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka vijuar me denoncimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili i shkruan se në muajin Janar priten prishje masive të shtëpive në qytetin bregdetar të Vlorës, pasi pritet zbatimi i një projekti të ri urbanistik.

Statusi i plotë
Ne Vlore gati prishjet masive te shtepive nga Edvin Kristaq Urrejtja!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Persh doktor jam nje qytetar i vlore kjo qe po i ben kryeministri astirit nuk esht asgje ne krahasim me ate qe pritet ti bej vlores ne janar me ndertimin e unazes se vlores qe kerkon te bej esht projekti gati per zbatim dhe fillon ne janar te ketij viti ju lutem mundohubi te njoftoni njerzit te marin masa sepse nuk po lajmerohet njeri esht projekti na fushe druve qe fillon te ndermarja e ujsjellsit vlor deri te shkolla ibrahim kushta dhe vazhdon kthehet na pylli sodes esht nje katastrof qe kerkon te bej ju lutem publikoheni esht informacion shum i sakt anonim ju lutem