Bukuroshja bionde Paris Hilton ka pohuar se është ndarë nga i fejuari i saj, aktori amerikan Chris Zylka. Mesa duket një marrëdhenie kaq intensive e ka mbytur 37 vjeçaren duke zgjedhur më mirë ndarjen.

Duhet të kemi parasysh që kjo ka qenë një lidhje që nisi në fillim të 2018, mjaft intensive dhe me një propozim për martesë.

Mesa duket bukuroshja nuk kishte marrë parasysh angazhimin që kërkonte një marrëdhënie serioze, pasi Revista People zbulon se: “lidhja e tyre po rritej me një shpejtësi të madhe dhe ajo e kuptoi që kjo gjë nuk ishte e duhura për të.