Rajoni i Dibrës është goditur nga një tërmet vetëm pak minuta pas mesnate.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka pasur fuqi 3.1 ballë dhe ka rënë në Miresh, 5 km në jugperëndim të Dibrës në thellësinë 6 km.

Kujtojmë që pak ditë më parë Jugu e veçanërisht Vlora u goditën nga disa tërmete të njëpasnjëshme.

auto_Screenshot_51528956423 (1)

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook