Pak muaj më parë, reperja shqiptare, Baby G, u bë kryefjala e mediave rozë, për lidhjen e saj të dashurisë me Lim Hotin.

Teksa kishin nisur që të bashkëjetonin në Tiranë, Baby G dhe Hoti sollën edhe një këngë së bashku me titull “Pretty Gangster”.

Pa kaluar shumë kohë nga ky bashkëpunim, ata vendosën që t’i jepnin fund lidhjes, madje edhe fshinë këngën e tyre nga kanali i “Youtube”.

Reperja dhe Limi vendosën që të mos flisnin në lidhje me ndarjen e tyre, duke mos treguar as arsyet se pse i erdhi fundi dashurisë së tyre.

Por tani që ka kaluar pak kohë nga ndarja me të dashurin, Baby G i ka habitur ndjekësit e saj, teksa ka publikuar një video ku shfaqet duke u puthur në buzë me një femër.