Aktorja e njohur si “Defne” nga seriali “Një pjesë e imja” i cili ka mbajtur gozhduar pas ekranit të gjithë shqiptarët, sot është në një shok total pas asaj që i ka ndodhur.

37-vjeçarja ka humbur bebin e saj në muajin e 4 të shtatzënisë.

Begum Kutuk kishte vetëm dy javë që e kishte bërë publike që ishte në pritje të ëmbël dhe qarkulloi në media një foto e saj me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja ka 8 vite e martuar me karikaturistin e njohur Erdil Yasaroglu dhe ata do të bëheshin prindër për herë të parë.

Çifti nuk kanë dhënë ende një deklaratë për mediat pas ngjarjes së dhimbshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1328″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook