Jo shumë kohë pasi publikoi videon hot nga vaska, ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj, duket se është zhdukur papritmas nga rrjetet sociale.

Jo rrallë herë Xheni ka postuar foto dhe video seksi ,si për ti treguar Benardit se ai ka humbur shumë.

Para disa ditësh, ajo ka publikuar një video seksi nga vaska ku shfaqte këmbët teksa bënte banjë.

Ish-konkurrentja bukuroshe, u përfol shumë për këtë video të saj, por tashmë ajo ka vendosur të mbyllë llogarinë e saj në Instagram.

Nuk dihet arsyeja pse e ka bërë Xheni këtë, le të shohim sa gjatë do rrijë pa Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook