Një zhdukje e mistershme u raportua këtë të premte nga policia e Fierit, ku një 22-vjeçare, nënë e dy fëmijëve kishte shkuar në dyqanin e fshatit për të blerë bukë dhe nuk ishte kthyer më në shtëpi.

Sidorela Ramaj nga fshati Zhupan i Fierit është rikthyer në shtëpi duke u shprehur se ishte te kunata në Tiranë.

Sipas denoncimit të bërë në polici nga familjarët thuhej se e reja ka pasur me vete një telefon celular që rezultonte i fikur.

Policia shpërndau foton e saj në pikat më të afërta si dhe ka kërkuar ndihmën e Policisë Kufitare.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur me gruan e re, e cila sipas familjarëve të saj nuk ka shfaqur probleme. Dyshohet se gjithçka lidhet me konfliktet në familje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook