Këngëtarja mjaft e komentuar shqiptare, Morena Taraku është ndarë nga i dashuri i saj milioner Sasha Sobhani.

Ditën e sotme u vu re se ata nuk ndiqen më në Insagram dhe madje i bëjnë njëri-tjetrit dedikime ironizuese.

Miliarderi iranian Sasha Sobhani publikoi në Instastoryn e tij një video ku i thonte Morenës ‘Shko pirdhu’, teksa digjte me flakën e një çakmaku byzylykun që kishte në dorë.

Por nuk ka vonuar reagimi i bukuroshes shqiptare e cila ka shpërndarë në InstaStory teksin e një kënge ku shkruan: “Lick my pussy and my crack.” (shqip.Më lëpij organin gjenital.)

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook