Modelja shqiptare Elena Lika, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në formë sensibilizimi një situatë personale jo fort të këndshme.

E gjitha kjo ka ardhur si pasojë e mbipërdorimit të pajisjeve teknologjike, e në këtë rast telefonit celular, i cili i ka sjellë disa pasoja të frikshme.

Ajo ka treguar me anë të një fotoje se si ka përdorimi i tepërt i celularit i ka deformuar gishtin, ndaj dhe ajo ka këshilluar ndjekësit e saj të jenë më të kujdesshëm në këtë aspket.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook