Pak më parë burime nga PD-ja njoftuan për mediat se kreu i FRPD, Belind Këlliçi dhe kryetarja e LRI, Floida Kërpaçi u shoqëruan për në ambjentet e policisë, pas protestës së zhvilluar përpara banesës së kryeministrit Rama në Surrel.

Por fill pas këtij njoftimi, ka ardhur reagimi i Policisë.

Burime nga policia bëjnë me dije për mediat se një gjë e tillë nuk ka ndodhur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook