U hodh në Lozanë të Zvicrës shorti i Ligës së Kombeve për Ligat A  dhe B. Përballje spektakolare rezervoi Grupi 1 në Ligë A, ku përballë do të jenë Gjermania, Franca dhe Hollanda.

ft

LIGA A

GRUPI 1
Gjermani
Francë
Holanda

GRUPI 2
Belgjikë
Zvicra
Islanda

GRUPI 3
Portugali
Italia
Poloni

GRUPI 4 
Spanja
Angli
Kroaci

A

LIGA B

GRUPI 1
Sllovaki
Ukrainë
Çeki

GRUPI 2
Rusi
Suedi
Turqi

GRUPI 3 
Austria
Bosnjë Hercegovinë
Irlandë e Veriut

GRUPI 4
Uellsi
Irlanda
Danimarka

Gr b

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook