Ballina Personazhe 5 fotografitë ku Nita duket superpjeshkë

5 fotografitë ku Nita duket superpjeshkë

Modelja superseksi nga Rusia, Nita Kuziman është një bukuri ekzotike e cila të mahnit me format e saj trupore.

Nita është një ndër femrat më të ndjekura të botës së showbizit në rrjetin social “Instagram”.

Asaj i pëlqen bota e modelimit, ndërsa thotë se është shumë profesionale dhe komunikuese, gjë që e ka ndihmuar në karrierë.

Bukuroshja ka studiuar psikologji në Universitetin e Moskës, ndërsa tashmë zbukuron faqet e para të revistave më të famshme, kataloget dhe kalendaret e ndryshme.

Pa dyshim me tiparet e saj ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit, dhe ka forma mjaft joshëse.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakMjetet efikase natyrore kundër humbjes së flokëve
Artikulli tjetërAksident i rëndë në Tiranë, makina “fluturon” kalimtarin në ajër