Ballina Personazhe Anxhela Martini më e lumtur se kurrë, shijon ‘muajin e përrallave’

Anxhela Martini më e lumtur se kurrë, shijon ‘muajin e përrallave’

Modelja seksi ende vazhdon të shijojë muajin e saj të mjaltit dhe me të vërtetë duket si një ‘muaj përrallash’.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë Anxhela Martini publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin. 

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Anxhela shfaqet më në formë se kurrë.

Ajo shfaqet në poza tejet seksi, ndërkohë që shijon peisazhin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook