Ballina Galeri FOTO/ Nis ‘reality-show’ më i ndjekur, “Grande Fratello” ndizet që ditën e...

FOTO/ Nis ‘reality-show’ më i ndjekur, “Grande Fratello” ndizet që ditën e parë

Ditën e shtunë ka startuar edhe edicioni i 18 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’.

Konkurrentët janë izoluar në një shtëpi mjaft të këndshme, ku nuk mungon pishina, sauna dhe kushte të tjera mjaft luksoze, që pritet të lehtësojnë ‘burgosjen’ e tyre. 

Ajo që ra në sy, ishte prezenca e shumë konkurrenteve seksi, të cilat nxorën në pah hiret e tyre menjëherë pasi u bënë pjesë e shtëpisë.

Nga dushi me të brendshme, deri te pishina dhe banjat e diellit, ishin skenat ku shfaqeshin konkurrentet seksi të vajzave të ‘Grande Fratello’.

Picture 1 of 22

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook