Ballina Galeri FOTO/ Njihuni me gazetaren seksi nga Elbasani që po “çmend” dynjanë me...

FOTO/ Njihuni me gazetaren seksi nga Elbasani që po “çmend” dynjanë me fotot e saj

Edhe pse nuk është shumë e njohur, Istriva Gava mund të cilësohet si gazetarja më seksi e momentit në Shqipëri.

Ajo ka tërhequr mjaft vëmendjen në rrjetet sociale, duke u kthyer në një “fenomen”, kjo falë formave të saj vërtetë bombastike.

Vajza seksi punon në fushën e medias dhe njihet si “gazetarja seksi” nga Elbasani që po çmend meshkujt me format e saj.

“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.

Shumë shpejt, Istriva mund të kthehet në një prej femrave më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Picture 1 of 16

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook