Ballina Galeri FOTO/ “Provokuese, joshëse dhe tepër seksi”, kjo është vajza bukuroshe e politikanit...

FOTO/ “Provokuese, joshëse dhe tepër seksi”, kjo është vajza bukuroshe e politikanit shqiptar

Lotina Haziri është vajza e vogël e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Haziri.

Bukuroshja kosovare ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe sharmin e saj, gjë të cilën e tregon edhe me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Politikani kosovar, aktualisht kryetari i komunës së Gjilanit, ka edhe 2 vajza të tjera, Mima e Kenga si edhe një djalë, Lumlutin, me bashkëshorten e tij Mirevete Haziri.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook