Ballina Personazhe A do i futet politikës? Rrëfehet djali i Fullanit: Si u dobësova,...

A do i futet politikës? Rrëfehet djali i Fullanit: Si u dobësova, s’kam pirë kurrë alkool, ja sa para mbaj në xhep

 

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit të Bankës Së Shqipërisë, Ardian Fullani ka dalë në një video-live në Instagram së bashku me gazetaren dhe moderatoren, Dojna Mema.

24-vjeçari i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të interesuar për të ditur sa para mban me vete Eriku, si arriti të dobësohet, si dhe pse nuk del publikisht me të dashurën, gjithashtu edhe nëse do t’i futej politikës.

Kujtojmë se së fundmi u publikuan foto të çiftit, ku Eriku shfaqej bashkë me të dashurën e tij, Maria Chiara, e cila është vajzë e një biznesmeni.

Sa lekë ke më vete
-S’mbaj… Paguaj me kartë

Sa vjeç je?
-24

Më the që doje të luaje në një film
-Do doja të luaja një rol të keq në një film

A të pëlqen fama?
-Po më pëlqen, ndryshe s’do isha këtu me gruan e huaj.

Çfarë shkolle ke mbaruar
-Shkollë juridik

A do futesh në politikë:
-Jo, politika s’më pëlqen fare. Jo s’i futem

A bën bamirësi?
-Po por nuk e reklamoj

Si u dobësove?
-Me sport, me dietë, me… përshëndetje nga Roma

E dashura?
-E kena thënë mooo

A të pëlqen alkooli?
-S’kam pirë kurrë alkool, as do pi kurrë. Dojna sa piu një birrë tani

Ke lidhje me fshatin e Pezës?
-Me fshatin e Pezës nuk kam por me Prezën kam , kam shtëpinë e gjyshit atje

Pse nuk na e tregon të dashurën?
-Të dashurën e kam për vete, pse ta tregoj

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook