Ballina Personazhe A do i futet politikës? Rrëfehet djali i Fullanit: Si u dobësova,...

A do i futet politikës? Rrëfehet djali i Fullanit: Si u dobësova, s’kam pirë kurrë alkool, ja sa para mbaj në xhep

 

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit të Bankës Së Shqipërisë, Ardian Fullani ka dalë në një video-live në Instagram së bashku me gazetaren dhe moderatoren, Dojna Mema.

24-vjeçari i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të interesuar për të ditur sa para mban me vete Eriku, si arriti të dobësohet, si dhe pse nuk del publikisht me të dashurën, gjithashtu edhe nëse do t’i futej politikës.

Kujtojmë se së fundmi u publikuan foto të çiftit, ku Eriku shfaqej bashkë me të dashurën e tij, Maria Chiara, e cila është vajzë e një biznesmeni.

Sa lekë ke më vete
-S’mbaj… Paguaj me kartë

Sa vjeç je?
-24

Më the që doje të luaje në një film
-Do doja të luaja një rol të keq në një film

A të pëlqen fama?
-Po më pëlqen, ndryshe s’do isha këtu me gruan e huaj.

Çfarë shkolle ke mbaruar
-Shkollë juridik

A do futesh në politikë:
-Jo, politika s’më pëlqen fare. Jo s’i futem

A bën bamirësi?
-Po por nuk e reklamoj

Si u dobësove?
-Me sport, me dietë, me… përshëndetje nga Roma

E dashura?
-E kena thënë mooo

A të pëlqen alkooli?
-S’kam pirë kurrë alkool, as do pi kurrë. Dojna sa piu një birrë tani

Ke lidhje me fshatin e Pezës?
-Me fshatin e Pezës nuk kam por me Prezën kam , kam shtëpinë e gjyshit atje

Pse nuk na e tregon të dashurën?
-Të dashurën e kam për vete, pse ta tregoj

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakFirenze/ Përdhunoi studenten italiane në bodrum, arrestohet 22-vjeçari shqiptar
Artikulli tjetërJa cilat janë 10 cilësitë e një gruaje të mrekullueshme