Ballina Personazhe Hakmarrje ndaj Benardit, Xheni i tregon çfarë ka humbur, publikon foto topless

Hakmarrje ndaj Benardit, Xheni i tregon çfarë ka humbur, publikon foto topless

Pas ndarjes së çifiti, Benard na zbuloi të dashurën e tij të re dhe duket se kjo gjë ka sjellë një reagim të menjëhershëm nga Xheni, e cila ka postuar një foto topess.

Teksa të gjithë fansat e tyre prisnin një rikthim të çiftit, Benard postoi një video me të dashurën e re, e cila shfaqej duke vizatuar një zemër në xham për të.

Nga ana tjetër Xheni ka postuar një foto ku shfaqet topless dhe imazhin e ka mbuluar me një emoji. Ish-banorja i ka çuditur ndjekësit me këtë postim me të cilin, siç duket, i tregon Benardit çfarë ka humbur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakZgjidh një kafshë dhe zbulo çfarë thuhet për ty
Artikulli tjetërFOTO/ Djali kinez pa fytyrë! Historia e dhimbshme e 6-vjeçarit