Ballina Personazhe Kapen mat, ja cila ka qenë e ftuara e natës së mbrëmshme...

Kapen mat, ja cila ka qenë e ftuara e natës së mbrëmshme në shtëpinë e Mjak

Reperi i famshëm, Majk prej disa javësh po përflitet për lidhjen me fashion blogger-en Melita Nushi, lidhje të cilën dyshja e ka mohuar më parë, por së fundmi duket se po e konfirmojnë.

Së fundmi ai dhe Melita sërish janë bërë pjesë e mediave pas fotove që kanë postuar në rrjete sociale duke u shfaqur në të njëjtin vend.

Majk dhe Melita ndodhen në shtëpinë e reperit dhe kanë postuar foto në profilet e tyre përkatëse në Instagram, nga një kënd i dhomës duke parë një film.

Siç duket çifti nuk po mendon të fshihet më dhe ndoshta në të ardhmen mund ta konfirmojnë lidhjen e shumëpërfolur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakMessi vjen me lajmin fantastik për tifozët e Barcelonës
Artikulli tjetërDhunon gruan, arrestohet në flagrancë 34-vjeçari nga Cërriku