Ballina Personazhe Menaxheri i “On records” ul gjakrat, publikon videon ku Mozzik shprehet mirënjohës...

Menaxheri i “On records” ul gjakrat, publikon videon ku Mozzik shprehet mirënjohës për gjithçka

Menaxheri i “ON Records” publikon videon, ku Mozzik pranon se është ngritur në karrierë falë tyre. 

Label-i “ON Records” ka qenë shumë i përfolur këto ditë në media, kjo pasi dyshja e famshme e vëllezërve Mozzik dhe Getinjo u larguan.

Megjithëse nuk dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një vendim të tillë, vet ish-menaxheri i tyre deklaroi se ata nuk e respektuan kontratën.

Ai tregoi se dyshja e njohur janë bërë të famshëm falë studios në fjalë, për këtë gjë ai publiokoi një video të shkurtër, të shkëputur nga intervista e Mozzikut dhënë vite më parë për First Channel.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook