Ballina Personazhe Seksbomba amerikane ngre temperaturat me këto forma përvëluese (Foto)

Seksbomba amerikane ngre temperaturat me këto forma përvëluese (Foto)

Seksbomba amerikane Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Abigail është një modele amerikane, personazh televiziv dhe aktore.

Ajo ka pozuar si fotomodele për revista të shumta, ndërsa është paraqitur edhe në emisione televizive.

Bukuroshja 25-vjeçare ka postuar së fundmi në Instagram një set “të nxehtë” fotografik, duke u shfaqur në faqet e para të mediave rozë.

Abigail ndiqet nga 8.2 milionë ndjekës në Instagram, numër i cili është rritur ndjeshëm gjatë vitit të fundit.

“Zoo Weekly, Nuts, Esquire, Maxim e Playboy”, janë disa prej revistave të popullarizuara, ku ka pozuar 25-vjeçarja.

Picture 1 of 26

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook