Ballina Personazhe Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare, e gjeni dot...

Sot është një ndër vajzat më të bukura shqiptare, e gjeni dot për kë bëhet fjalë?

Ajo konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. 

Po flasim për ish-Miss Shqipërinë, Almeda Abazi, e cila kohët e fundit është bërë nostagjike, pasi ka postuar në faqen e saj në Instagram dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca.

Në një prej fotove shihet Almeda kur ka qenë bebe. “Me nerva” shkruan bukuroshja shqiptare në mbishkrimin e fotos, duke marrë shkas nga vetullat e vrenjtura në foto.

Në një foto tjetër, Almeda shfaqet edhe pak më e madhe dhe shkruan “Kjo jam unë e vogël”.

Si e vogël, edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura dhe shumë e ëmbël.

Picture 1 of 9

Almeda Abazi Resimleri

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook