Ballina Personazhe Stresi i jep fund beqarisë, detaje nga dasma private në Santorini

Stresi i jep fund beqarisë, detaje nga dasma private në Santorini

Stresi martesë me Keisin, detajet e dasmës private në ishullin Santorini.

Keisi është vajza nga Tirana që studion në Kanada, që duket se i ka rrëmbyer zemrën një “bad boy” si Arkimed Lushaj, i cili në muzikë njihet si Stresi. Reperi 31-vjeçar, pasi ka rrëfyer fejesën e fshehtë, pas tre vitesh lidhje në distancë me partneren 10 vjet më të re, tashmë po planifikon dasmë me të.

“Ne e kemi bërë planin tonë të ceremonisë së dasmës, që do të jetë totalisht private dhe jashtë Shqipërisë. E kemi menduar ta organizojmë në Greqi, pasi është dëshira e Keisit që ta organizojmë ceremoninë e martesës në ishullin Santorini, është shperhur ai më herët.

LEXO EDHE:  FOTO/ Pas fejesës, Stresi dhe partnerja e tij "arratisen" nga Shqipëria

“Të vetmit që do të marrin ftesë nga unë për dasmën time janë çifti Getoari Selimi dhe Marina Vjollca, shton Stresi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook